Leírás

Benyújtási határidő: 2024.08.05.!!!

Feladatok:

nemzetközi projektek pénzügyi és adminisztratív menedzsmentje •
pályázatok kidolgozásának és megvalósításának támogatása • a projekt Támogatási Szerződésben foglaltaknak
megfelelő előrehaladásának adminisztratív és pénzügyi támogatása, kifizetések nyomon követése, pénzügyi
analitika vezetése, tevékenység-ütemezés nyomon követése • változás-bejelentők, szerződésmódosítások és
hiánypótlások összeállítása • kapcsolattartás a közreműködő szervezettel, szakmai vezető pénzügyi és adminisztratív
támogatása • folyamatos projektmonitoring, a projektindikátorok nyomon követése • beszámoló pénzügyi és
adminisztratív részének összeállítása • pályázói felületek kezelése, töltése

Elvárások:

 főiskola/ egyetem
 angol nyelvből középfokú nyelvtudás
 pályázati területen szerzett tapasztalat
 MS Office felhasználói szintű ismerete
 magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyök:

 angol nyelvből felsőfokú nyelvtudás
 közvetlen uniós finanszírozású projekt terén szerzett tapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol