Leírás

Partnercégünk számára keresünk HR & Product Marketing gyakornokot, heti minimum 20 órában, részleges HO lehetőséggel (1 nap iroda).

HR & Product Marketing gyakornok

Tapasztalat: Nem igényel szakmai tapasztalatot
Végzettség: Középiskola
Feladatok:

Marketingkampányok támogatása
Tartalomkészítés és terjesztés
Munkáltatói márkaépítés támogatása
HR rekrutálási folyamatok támogatása
Online jelenlét fejlesztésének támogatása
Rendezvények szervezésének és lebonyolításának támogatása, a cég képviselete
Versenytársak és iparági trendek elemzése
Adatgyűjtés és elemzés
Külső és belső kommunikáció támogatása

Elvárások:

Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony megléte
Heti 20 óra munka vállalása
Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
Érdeklődés a marketing, HR és munkáltatói márkaépítés területek iránt
Érdeklődés az informatikai szektor és a szoftverfejlesztés iránt

Előnyök:

Ha a tanulmányaid mellett inkább a délutáni idősávod szabad

Ajánlat:

Hosszú távú munkalehetőség
HO lehetőség/1 nap irodai munkavégzés
Érdekes kihívásokkal találkozhatsz, szakmailag fejlődhetsz
Szakmai gyakorlat teljesítésére lehetőség

Bérezés: Partnerünkkel történő megbeszélés alapján
Nyelvtudás:
Angol
Magyar