Leírás

Szeretnél belelátni a sörös businessbe egy multi cég keretein belül? Kipróbálnád magad trade marketing területen, ahol megismerheted a folyamatokat, ráadásul egy remek csapatban? Ha ezekre mind igen a válaszod, akkor jelentkezz gyakornoknak a Trade Marketing csapatába! A munkavégzés májustól szeptemberig tart!

Trade marketing gyakornok(nyári munka)

Tapasztalat: Nem igényel szakmai tapasztalatot
Végzettség: Középiskola
Feladatok:

Trade marketing csapat napi szintű támogatása
Elemzések, kimutatások készítése a csatornáról és márkákról
Heti, havi riportok elkészítése és nyomon követése
Kapcsolattartás társosztályokkal, külső partnerekkel, ügynökségekkel
Megrendelések, számlák, szerződések ügyintézése
Prezentációk, elemzések elkészítése magyar és angol nyelven egyaránt

Elvárások:

Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony megléte

Heti 20 óra munka vállalása
Tanulmányok marketing területen
Excel felhasználói szintű ismerete
Angol nyelv ismerete középszinten
Önállóság, precizitás, proaktivitás megléte

Előnyök:

Fkeres függvény és pivot tábla ismerete

Ajánlat:

Rövid távú munkalehetőség(Májustól-szeptemberig)
Hibrid munkavégzés
Különböző csatornák (Food, Key Account, HORECA) megismerése
Értékesítést támogató folyamatok megértése
Bepillantást nyerhetsz a márka aktivitásokba
Ráláthatsz a marketing teljes spektrumára

Bérezés: Partnerünkkel történő megbeszélés alapján
Nyelvtudás:
Angol
Magyar