Leírás

Benyújtási határidő: 2024.05.15.

Feladatok:

Tanulmányi nyilvántartási feladatok ellátásához szükséges informatikai támogatás nyújtása az Office 365 programcsomag és a Neptun tanulmányi rendszer (képzést biztosítunk) magabiztos kezelésével. Komplex feladatok átlátása, belső folyamatok kialakítása, fejlesztése, döntéselőkészítéshez szükséges feladatok ellátása.

Elvárások:

– főiskola/egyetem vagy annál magasabb végzettség
– MS Office 365 programcsomag (kiemelten: Word, Excel, Outlook) magabiztos ismerete
– elvárt kompetenciák:
 precíz és pontos munkavégzés
 önállóság, felelősségtudat, és segítőkészség
 komplex gondolkodásmód
 határozott és talpraesett személyiség
 a felmerülő problémák kezelésének képessége
 terhelhetőség, proaktivitás
 udvariasság, empátia, szolgáltatási szemlélet
 jó kommunikációs képesség írásban és szóban

Előnyök:

– angol nyelvtudás
– Neptun rendszer felhasználói szintű ismerete
– VBA programozási ismeret
– webprogramozási (PHP, MYSQL, CSS, HTML) ismeretek
– (felső)oktatási intézményben vagy oktatásigazgatásban szerzett tapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a suveges.peter@gtk.elte.hu címre