Leírás

Miért érezheted itt jól magad?

  • Mert egy átlátható méretű szervezetben nem csak egy fogaskerék vagy a rendszerben: itt valóban a szorgalmad és a képességeid szabják meg a fejlődésed határát!
  • Mert egy dinamikusan fejlődő bankban folyamatosan újabb kihívások és lehetőségek nyílnak meg előtted!
  • Mert egy barátságos és jó hangulatú csapat tagja lehetsz!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Lakossági jelzáloghitel (Piaci kamatozású ill. CSOK Plusz hitel) és babaváró kölcsön szerződések, szerződésmódosítások előkészítése;
  • Szerződések ellenőrzése;
  • Állami támogatásokhoz és babaváró kölcsönhöz kapcsolódó gyermekbejelentések ellenőrzése és rögzítése;
  • Igazolásokhoz és hozzájárulások kiadásához kapcsolódó ügyintézés.

A sikeres pályázó jellemzői?

  • Legalább 1-2 éves adminisztrációs, pénzügyi vagy banki területen szerzett
    tapasztalat;
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook, stb);
  • Fejlett problémamegoldó képesség;
  • Jó kommunikációs képesség;
  • Precíz munkavégzés;
  • Nagyfokú önállóság;
  • Csapatjátékos.

Mit kínálunk?

  • Folyamatos fejlődési lehetőségeket;
  • Versenyképes jövedelem + egyéb béren kívüli juttatás (Cafeteria);
  • Egy barátságos közösség, ahová érdemes tartozni;
  • AYCM SportPass tagság;
  • Foglalkoztatás módja: alkalmazott, teljes munkaidő (heti 40 óra);
  • Munkavégzés időtartama: határozatlan;
  • Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 8.

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a karrier@granitbank.hu címre

Gránit Bank Zrt.

A magyar befektetők tulajdonában álló Gránit Bank zöldmezős bankként kezdte meg tevékenységét 2010 májusában és mára Magyarország 8. legnagyobb univerzális bankjává vált. A szektorátlagot messze meghaladó növekedése és költséghatékonysága elsősorban annak köszönhetően, hogy elsőként valósította meg a digitális banki üzleti modellt Magyarországon.

A Gránit Bank célja, hogy a legmodernebb online banki megoldásokat és digitális pénzügyi szolgáltatásokat kínálja ügyfeleinek, kiemelkedő ügyfélélményt biztosítva kényelem, biztonság és gyorsaság tekintetében. Piacvezető megoldásai egyszerre teszik egyszerűbbé és fenntarthatóvá a pénzügyek intézését, igény szerint személyes tanácsadással egybekötve, biztosítva a személyre szabhatóságot és a költségkímélő megoldásokat. Az innováció mellett a bank működésének középpontjában a konzervatív hitelezés áll.

Bérezés: *
Nyelvtudás:
Magyar