Elindítanád a karriered? Kíváncsi vagy, hogyan zajlik az élet egy multinacionális vállalatnál? Szeretnél egy olyan munkahelyet, ami összeegyeztethető az iskolai tanulmányaiddal?

Ha mindhárom kérdésre igen a válaszod, akkor csatlakozz a Lidl csapatához!

Pályakezdőknek szóló állás ajánlataink mellett kiemelt figyelmet fordítunk arra, hogy a diákoknak tanulmányaik mellett is lehetőséget biztosítsunk a munkavégzésre, szakmai tapasztalat elsajátítására.

Csatlakozz több mint 200 üzletünk, 4 logisztikai központunk vagy központi irodaházunk csapatához diákként!

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

A Lidl stabil munkahely és Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalata. A Lidl Magyarország közel 20 éve van jelen és az FMCG kiskereskedelmi láncok között piacvezető hazánkban. A vonzó munkahelyi feltételek és tisztességes bánásmód jelentik sikerünk alapjait, éppen ezért nem csak szavakban ismerjük el a munkavállalók eredményességét, hanem versenyképes béreket és juttatásokat is kínálunk.

Bérezés: pozíciótól függő