Iskolánk, a nagy múltú Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola (Budapest, 18. kerület, www.pirosiskola.hu)  csapata keresi lendületes

német nemzetiségi tanító kollégáját.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Német nyelv és irodalom tanítása, tanítói feladatok, ügyelet, szabadidős, tanulószobai, napközis foglalkozás tartása, egyéb nevelő – oktató feladatok elvégzése, nemzetiségi programok szervezésében való aktív részvétel.
Betöltendő állás jogviszonya: köznevelési foglalkoztatotti jogviszony Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozatlan, 40 óra, Általános, Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest
  Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola (1184 Budapest, Üllői út 380-382., www.pirosiskola.hu ) A pályázatok benyújtásának módja elektronikusan: iskola@pirosiskola.hu

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Pedagógusok új életpályájáról szóló 2023. évi LII. törvény 98.§-ának 1. bekezdése szerinti kormányrendelet rendelkezései az irányadók, nemzetiségi tantárgyak tanítása esetén pedig nemzetiségi pótlék jár.

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok: Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
részletes szakmai önéletrajz
Három hónapnál nem régebbi, pedagógus életpályára vonatkozó (302-es) erkölcsi  bizonyítvány

Várjuk jelentkezését!”

A pályázat benyújtásának határideje:  2024.06.30. 23:59
A pályázat elbírálásának módja:  Igazgatói döntés után azonnali kiértesítés.
A pályázat elbírálásának határideje:  2024.07.03. 23:59
Állás tervezett betöltésének időpontja:  2024.08.12.

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a iskola@pirosiskola.hu címre

Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola

A 18.  kerületi lakosok által az épület színe után Piros Iskolának nevezett, nyolc évfolyamos általános iskolánk magas szintű német nyelvi képzés megvalósítására és a német nemzetiségi hagyományok ápolására törekszik. Pestszentlőrinc középpontjában fekvő, kilenc évtizedes múltra visszatekintő intézményünkben olyan fiatalokat szeretnénk felnevelni, akik biztos alapkészségekre épített, megalapozott tudás birtokában tudnak érvényesülni az életben.

Bérezés: A Púétv szerint.
Német
Német nemzetiségi tanító