Leírás

Dinamikusan fejlődő Alsónémedi telephelyű, német logisztikai partnercégünkhöz keresünk autóval rendelkező számlázási adminisztrátort. Amennyiben célod, hogy tanulmányaid mellett releváns szakmai tapasztalatot szerezz, aminek értéke van a munkaerőpiacon, jó helyen jársz! Partnerünknél beleláthatsz a pénzügy osztály mindennapos működésébe, önálló és felelősségteljes feladatok várnak rád.
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet várjuk a jelentkezésed.

Elvárások:
gazdasági tanulmányok folytatása;
angol vagy német nyelvtudás;
18 éven felüli nappali tagozatos aktív/passzív diákok;
saját autó.

Munkaidő:
hétköznapokon rugalmasan akár heti 30-40 órában.

Munkavégzés helye: Alsónémedi. A kijutást saját autóval kell vállalni. Az amortizációs költséget és az üzemanyagköltséget térítjük a fizetésen felül.

Feladatok:
bejövő és kimenő számlák, banki mozgások, bizonylatok könyvelése; szkennelése, lefűzése;
egyéb adminisztratív tevékenység ellátása.

Produkteam Kft.

A MELÓ-DEPÓ 2000 egy csaknem két évtizedes tapasztalattal rendelkező szövetkezet, mely a munkaerő‑piaci változások, illetve különböző vállalati érdekek és a munkavállalói igények összehangolását tűzte ki célul, így foglalkoztatva több ezer diákot, és így oldva meg több száz cég munkaerő-szervezésre vonatkozó problémáját az ország egész területén. A diákok egyaránt találnak nálunk gyakornoki, fizikai és alkalmi munkákat.

Bérezés: Br.Órabér: 1.900 Ft
Nyelvtudás:
Angol
Német