Leírás

     Csatlakozz hozzánk, ha:

  • tapasztalatot szeretnél szerezni fordítás a tolmácsolás és lektorálás területén,
  • felsőfokon beszélsz és írsz egy vagy több nyelven (angol és/vagy egyéb nyelvek),
  • csapatjátékos vagy, de az önálló munkavégzés sem jelent akadályt,
  • ismered a fordítástámogató szoftvereket (elsősorban memoQ-t) vagy szeretnéd megismerni a használatukat,
  • olyan munkahelyet szeretnél, ahol a szakmai fejlődésed elősegítése érdekében rendszeres visszajelzést és folyamatos támogatást kapsz

     Mit kínálunk számodra?

  • biztos munkahely egy kiszámítható életpályamodell keretében,
  • béren kívüli juttatásokat (cafeteria, ruházati ellátmány)
  • rendszeres egészségügyi szűrések
  • szociális juttatások
  • utazási költségtérítés
  • továbbtanulás támogatása
  • kedvezményes sportolási és utazási lehetőség
  • modern munkakörnyezet
  • család- és gyermekbarát munkahely

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a karrier@ah.gov.hu címre

Alkotmányvédelmi Hivatal

Az Alkotmányvédelmi Hivatal legfőbb feladatának tekinti, hogy megvédje Magyarország szuverenitását, törvényes rendjét,gazdasági és társadalmi stabilitását. Munkatársaink hivatásos szolgálati jogviszonyban, önkéntes vállalásuk alapján, élethivatásként tekintenek a nemzet biztonsága érdekében végzett feladataikra. Ezáltal olyan összetartó közösséget alkotnak, amely kiemelt szerepet tölt be Magyarország nemzeti érdekeinek és demokratikus, jogállami értékeinek védelmében.

Bérezés: bruttó 900.000 Ft
Nyelvtudás:
Angol
Francia