Leírás

Benyújtási határidő: 2024.04.17.

Feladatok:

• Az üzleti elemző felelős a Kancellária különböző területein zajló operatív döntések és projektek támogatásáért háttérelemzések és előrejelzések készítése révén.
Főbb Feladatok:
1. Elemzés és jelentéskészítés: Különböző szervezeti területekről kapott, valamint külső adatforrásokból gyűjtött adatok elemzése különböző módszerekkel, trendek és mintázatok azonosítása, jelentések és prezentációk készítése.
2. Döntéstámogatás: Az elemzések alapján javaslatok megfogalmazása a döntéshozók számára, stratégiai tervezés támogatása.
3. Projekttámogatás: Projektelőkészítés során folyamatfeltárás és -elemzés valamint üzleti elemzés a megtérülés és a hatékonyság növekedés mértékéről
4. Mesterséges intelligencia alkalmazása: AI és gépi tanulási technikák alkalmazása az üzleti elemzésben, ennek a kompetenciának a megalapozása az AMI-n belül.

Elvárások:

– felsőfokú gazdasági végzettség preferáltan pénzügyi, piackutatási, vállalkozásfejlesztési, szervezetfejlesztési vagy kapcsolódó területen
– legalább 3 év tapasztalat üzleti (hatékonysági) elemzési területen
– haladó Excel ismeretek
– haladó prezentációkészítési ismeretek
– angol nyelvtudás

Előnyök:

– projekt menedzsment tapasztalatok
– haladó adatelemzési ismeretek
– folyamatelemzési ismeretek
– oktatási rendszerek és digitális technológiák ismerete
– tapasztalat adatvizualizációs eszközökkel (pl. Tableau, Power BI).
– tapasztalat mesterséges intelligencia alkalmazásában

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre