Leírás

Benyújtási határidő: 2024.04.30.

Feladatok:

• Szakdolgozat és disszertáció digitalizálási projekt projektmenedzseri feladatai:
• elkészíti a projekt ütemtervét és kialakítja a belső folyamatokat a partnerekkel együttműködve
• szervezi és irányítja az adminisztratív, az operatív és a logisztikai folyamatokat
• szervezi, irányítja, nyomonköveti a dokumentumok szállítását
• szervezi, nyomonköveti az elkészült digitális tartalmak feldolgozását a különböző szervezeti egységeknél
• elkészíti és vezeti a szükséges nyilvántartásokat
• nyomonköveti a projekt haladását
• döntéselőkészítő tevékenységet végez
• vezetői beszámolókat, projekt előrehaladási jelentéseket készít a projektről, figyelemmel kíséri, betartatja a határidőket
• azonosítja a felmerülő kockázatokat, azokról tájékoztatást nyújt
•kapcsolatot tart a projektbe bevont szervezeti egységekkel, külső partnerekkel
• közreműködik a dokumentációk elkészítésében

Elvárások:

– egyetem (BA) végzettség
– legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
– internetes alkalmazások, levelező rendszerek, MS Office, Windows felhasználói szintű ismerete
– Elvárt kompetenciák:
– önállóság, döntésképesség, felelősségvállalás, felelősségtudat, rugalmasság, alkalmazkodóképesség, terhelhetőség, együttműködés, csapatmunka, kommunikációs képesség, problémamegoldás, munkafegyelem, fegyelmezettség, következetesség, szervezőkészség

Előnyök:

– felsőfokú képesítés, egyetem (MA)
– projektmenedzser képesítés
– projektvezetési eszköz ismerete
– hasonló feladatkörben szerzett legalább 3-4 év tapasztalat
– digitalizálási projekt során szerzett tapasztalat
– Előnyt jelentő kompetenciák: kommunikációs készség, eredményorientáltság, problémamegoldás

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a foigazgato@lib.elte.hu címre