Leírás

Benyújtási határidő: 2024.05.14.

Feladatok:

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Karának angol nyelvű,
programtervező informatikus BSc alapképzéséhez kapcsolódó szervezési, koordinátori feladatok, a felvételivel,
átjelentkezésekkel kapcsolatos feladatok, hallgatói- és oktatói problémák, az alapképzéses fix csoportos rendszer
operatív kezelése és ellátása.

Elvárások:

– főiskola/ egyetem
– angol nyelvből B2 típusú általános nyelvvizsga, naprakész, tárgyalási szintű nyelvtudás
– felsőoktatás területén, oktatásszervezésben/oktatás támogatásban szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
– MS Office (irodai alkalmazások) ismerete; professzionális szintű Excel, Word használat
– magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyök:

– angol nyelvből felsőfokú, C1 típusú nyelvvizsga
– gyakorlott szintű HTML/CSS/Javascript webszerkesztési ismeretek
– gyakorlott szintű programozási ismeretek
– felsőoktatásban szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
– NEPTUN rendszer ismerete: gyakorlott szint kliens oldalról
– ELTE IK PTI BSc képzés szerkezetének ismerete

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a schneiderk@inf.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol