Leírás

Benyújtási határidő: 2024.04.30.

Feladatok:

• nemzetközi projektek pénzügyi és adminisztratív menedzsmentje
• pályázatok kidolgozásának és megvalósításának támogatása
• a projekt Támogatási Szerződésben foglaltaknak megfelelő előrehaladásának adminisztratív és pénzügyi támogatása, kifizetések nyomon követése, pénzügyi analitika vezetése, tevékenység-ütemezés nyomon követése
• változás-bejelentők, szerződésmódosítások és hiánypótlások összeállítása
• kapcsolattartás a közreműködő szervezettel, szakmai vezető pénzügyi és adminisztratív támogatása
• folyamatos projektmonitoring, a projektindikátorok nyomon követése
• beszámoló pénzügyi és adminisztratív részének összeállítása
• pályázói felületek kezelése, töltése

Elvárások:

– főiskola/egyetem
– angol nyelvből középfokú nyelvtudás
– pályázati területen szerzett tapasztalat
– MS Office felhasználói szintű ismerete
– Elvárt kompetenciák:
– megbízhatóság, precizitás, kiváló kommunikációs készség
– csapatorientált egyéniség, ugyanakkor önálló munkavégzésre való képesség, terhelhetőség

Előnyök:

– angol nyelvből felsőfokú nyelvtudás
– közvetlen uniós finanszírozású projekt terén szerzett tapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol