Irodai munkát keresel Home Office lehetőséggel? Valós tapasztalatszerzés a célod? Aktívan gyakorolnád a francia és angol nyelvet? Ha mindez igaz rád, akkor jelentkezz!

Ügyfélszolgálati gyakornok – Rendeléskezelő

Tapasztalat: Nem igényel szakmai tapasztalatot
Végzettség: Középiskola
Feladatok:

Megrendelések feldolgozása
A megrendeléssel kapcsolatos kérdések kezelése
Különleges kérdések, sürgősségi ügyek kezelése
Számlázással kapcsolatos kérdések kezelése az ügyfelek elvárásainak teljesítése érdekében

Elvárások:

Folyamatban lévő egyetemi/főiskolai tanulmányok, lehetőleg gazdasági/logisztikai/értékesítési/marketing/PR területen
Pontosság és figyelem a részletekre
Időgazdálkodás és a prioritások beosztása
Logikus gondolkodás, analitikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó képesség
Erős informatikai ismeretek, beleértve a Google Workspace-t
Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói jogviszony

Ajánlat:

Rugalmas munkarend heti 30-40 órával
Munkavégzés helye: 1 nap az irodában (Budapest Váci Greens) + otthoni iroda
Bruttó 2190 Ft/óra
Cafetéria: Bruttó 30 000 Ft/hó
Bejárás támogatása

Bérezés: Partnerünkkel történő megbeszélés alapján
Nyelvtudás:
Angol
Francia
Magyar