X-Chem Zrt.

Az X-Chem Zrt. az amerikai központú, DNS kódolt vegyületkönyvtárak terén világvezető X-Chem Inc. magyarországi leányvállalata. Vegyészeink célja gyógyszeripari partnereink támogatása a kismolekulás gyógyszerkutatás korai fázisában. Vegyészeink küldetése, hogy olyan molekulákat alkossanak, melyek javítják az emberek egészségét. Folyamatosan bővülő budapesti csapatunkba keresünk vegyész munkatársakat.

Vállalatunk, az X-Chem Zrt., az amerikai X-Chem vállalatcsoport tagja: vegyészeink szintetikus kémiával foglalkoznak. Cégünk Magyarországon kifejlesztett technológiával, termékeivel és szolgáltatásaival elsősorban a korai fázisú gyógyszerkutatásokat támogatja, a legújabb technológiákra összpontosítva.

Az X-Chem Zrt. 2022-ben jelentős kapacitásbővítést tervez, számos új projektet indítunk és az új projektcsapatok felépítéséhez folyamatosan keressük leendő

Preparatív Vegyész kollégáinkat kezdőtől a tapasztalt csapatvezetőig, Budapestre (III. Graphisoft Park) VAGY Balatonfűzfőre (Veszprém megye).

Feladatok:

  • Szerves kémiai projektek megvalósítása
  • Szintézis utak kidolgozása és fejlesztése
  • Gyógyszerkémiai projektekben való́ részvétel
  • Új kémiai megoldások keresése és alkalmazása
  • Laboratóriumi munka
  • Kapcsolódó dokumentációk, riportok írása

Elvárások:

  • Pozícióink hasonlóak, azonban a különböző szakmai felkészültség széleskörű szakirányú végzettséget igényel: vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész technikusi, BSc, MSc vagy Ph.D.  fokozattal rendelkező szakemberek pályázati anyagát szívesen fogadjuk
  • Szerves, preparatív kémiai és műszeres analitikai tapasztalat megléte szükséges a pozíciók betöltéséhez
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Munkájára igényes, precíz és alapos

Előnyt jelent:

  • Szerves és gyógyszerkémiai kutatás-fejlesztési vagy gyógyszeripari munkatapasztalat
  • A magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit kínálunk:

  • Széleskörű szakmai fejlődési lehetőséget a változatos projekteknek köszönhetően
  • Részvételi lehetőség a világ vezető gyógyszerkutató-fejlesztő vállalatainak projektjeiben
  • Változatos technológiák készség szintű elsajátítása
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiszámítható munkaidő (nincs hétvégi munkavégzés)
  • Kellemes, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, III. Graphisoft Park VAGY Balatonfűzfő (Veszprém megye)

Elérhetőségünk:
Cím: 1031 Budapest, Graphisoft Park, Záhony u. 7.
Web: www.x-chemrx.com, e-mail: budapest_hr@x-chemrx.com

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, látogasson el a https://allasborze.elte.hu/munka/x-chem-zrt-budapest-vagy-balatonfuzfo-16-preparativ-vegyesz/ weboldalra.

Cégbemutatók, Karriernap