CHS NEXT GEN gyakornoki program

A CHS Hungary Kft. 2022 őszén indítja el a CHS NEXT GEN gyakornoki programját, melynek célja, hogy az egyetemista hallgatók szakmai gyakorlatukat egy olyan helyen végezzék, ahol akár komoly karriert is befuthatnak. Cégünk olyan diákok jelentkezését várja, akik a gyakorlat elvégzését nem csupán egy feladatnak, hanem lehetőségnek is tekintik.

Gyakornoki pozíciók:

• Aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Az adott területtel kapcsolatos szakmai alapismeretek
  • Érdeklődés az IT világa iránt
  • Nyitottság, problémamegoldókészség, elkötelezettség

Amit nyújtunk:

• Szakmai gyakorlat igazolása
  • Versenyképes fizetés, előrelépési lehetőség
  • Tapasztalatszerzés az IT disztribúció területén a magyarországi piacvezető cégtől
  • Mentor, aki segíti a szakmai és személyes fejlődésedet
  • Céges buszjárat minden reggel és délután a Déli pályaudvartól

A jelentkezéseket weboldalunkon keresztül várjuk! karrier.chsaloldalak.hu

Cégcsoportunk tagjai (a CHS-en kívül) a Kventa, a C-Szerviz, és a Notebook.hu is. Ezáltal az itt végzett szakmai gyakorlatod alatt lehetőséged nyílik megismerni a cégcsoport összes vállalatát és azok működését, ami jelentősen segíti a szakmai fejlődésed. További részletekért látogass el a karrier.chsaloldalak.hu oldalra.