Leírás

Benyújtási határidő: 2024.05.05.

Feladatok:

• Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar social media felületeinek napi szintű kezelése, menedzselése
• Social media tartalomstratégia kidolgozása a marketing-koncepcióhoz alkalmazkodva, ehhez content calendar és timingok készítése
• Social media csatornákra szánt videós és fotós tartalmak, marketingvideók gyártása, eseményfotózás
• Az ELTE TáTK social media oldalainak menedzselése, szerkesztése, napi posztok, storyk készítése, feltöltése
• Posztnaptárak készítése kreatív ötletekkel, tartalmakkal
• Social media csatornák moderálása, kommentfigyelés
• Havonta beszámolók, riportok készítése a social media felületek aktivitásai, statisztikái alapján
• Egyeztetés a kari kutatókkal, oktatókkal, tanszéki adminisztrátorokkal lehetséges content-témákról

Elvárások:

– főiskola/egyetem
– minimum középfokú angol nyelvvizsga (C) vagy annak megfelelő nyelvtudás
– legalább 1—3 év szakmai tapasztalat
– felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete
– levelezőrendszerek felhasználói ismerete
– social media alkalmazások profi ismerete és használatára való képesség
– fotó utómunkához és videószerkesztéshez szükséges programok magas szintű ismerete
– grafikai program alapszintű ismerete

Előnyök:

– felsőoktatásban szerzett tapasztalat
– felsőfokú angol nyelvtudás
– haladó v. magas szintű felhasználói ismeretek grafikai szerkesztőprogram alkalmazásában
– ELTE TáTK-s helyismeret
– civil- és/vagy vállalati szférában szerzett munkatapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@tatk.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol