A cégünknél azon dolgozunk, hogy együttműködve segítsük ügyfeleinket a megalapozott döntések meghozatalában, hatékony működésben, és közösen formáljuk a jövőt. Ehhez az izgalmas kihíváshoz élvezetes feladatokat és inspiráló munkakörnyezetet kínálunk. Jól hangzik? Most lehetőség van, hogy Te is csatlakozz adó és jogi szolgáltatásokat nyújtó üzletágunk technológiai Smart Tax csapatához Adminisztratív gyakornok pozícióba a debreceni új irodánkba. Elvárás heti minimum 30 óra munka vállalása, részleges HO lehetőséggel.

Adminisztratív gyakornok technológiai területen

Tapasztalat: Nem igényel szakmai tapasztalatot
Végzettség: Középiskola
Feladatok:

A házon belül fejlesztett szoftveres megoldásaink kapcsán belső-, és ügyfél folyamatok támogatása
A szerződéses és ügyfél állomány felülvizsgálatában való aktív közreműködés, megadott szempontok szerinti dokumentum és adat ellenőrzés
Technológiai ügyfél folyamatok koordinálása
Az ügyfél azonosításhoz szükséges dokumentumok teljes körű vizsgálata
Hiányzó adatok, információk tételes rögzítése
Cégen belüli egyeztetések, kommunikáció
Dokumentumok elektronikus és papíron történő archiválása

Elvárások:

Nappali tagozatos aktív/passzív jogviszony megléte
Heti 30 óra munka vállalása
Középfokú angol nyelvismeret
Excelt, valamint Google sheet ismerete

Ajánlat:

Hosszú távú munkalehetőség
Rendezvények, rendszeres belső képzések
Céges laptop, telefon
Lehetőség a gyors szakmai fejlődéshez
Hibrid munkavégzés

Bérezés: Partnerünkkel történő megbeszélés alapján
Nyelvtudás:
Angol
Magyar